#RBI
  *news
  *plebiscyt EchaMiasta
  *sponsorzy
  *patronat
  *press room
 #Galeria
 #Po co to wszystko
 #Video
 #Historia
  *nasze gwiazdy
  *laureaci
  *RBI 2001
  *RBI 2002
  *RBI 2003
  *RBI 2004
  *RBI 2005
  *RBI 2006
  *prasa
  *opinie
 #Forum
 #Organizator
 #Polecamy

  jesteś w dziale RBI 2006

Festiwal "Rock bez Igły z WSB" - cztery żywioły

Finał VI Festiwalu „Rock bez Igły z WSB” dobiegł końca. Ani upał, ani przeplatający go ulewny deszcz, nie przeszkodziły w doskonałej gorącej atmosferze, panującej na Polach Marsowych. Już po raz drugi tereny Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie opanowała festiwalowa publiczność. 6 konkursowych kapel, a wśród nich goście z Białorusi, bawiło fanów mocnego rocka już od godziny 15.00. Decyzją jury, którą popierała szalonymi okrzykami publiczność, najlepsi okazali się panowie ze świętochłowickiej grupy Chico. Wyróżniona została także grupa Metanoia.

Główną antynarkotykową myśl festiwalu wsparła ekipa Akademickiego Teatru Tańca z Opola i zespoł West, prezentujący spektakl zatytułowany „Kuszenie”.

Przed największym festiwalowym wyzwaniem stanęła główna gwiazda wieczoru – warszawski MECH. Podczas ich koncertu polały się z nieba hektolitry wody, co jednak zaowocowało fantastycznymi efektami świetlnymi. Publiczność obejrzała więc ognistą walkę między błyskawicami i otaczającym scenę, widowiskowym Fire Show grupy Watiamante. Najbardziej wytrwali bywalcy „Rocka bez Igły” chóralnie śpiewali, że są „nieprzemakalni”, oczekując na występ kapeli Killjoy. Przy dźwiękach ich ostatniego utworu pożegnała wszystkich załoga Festiwalu, tłumnie „wdzierając” się na scenę i zapraszając na „Rok bez Igły z WSB 2007”.


  Wolontariusze w akcji

dodano: 2006-06-04
W sobotę 3 czerwca odbyło się kolejne spotkanie festiwalowych wolontariuszy. Zajęcia z komunikacji prowadziła zaprzyjaźniona z nami pedagog Monika Zemrys. Ćwiczenia miały pokazać i nauczyć umiejętnego słuchania i wspołpracy w grupie. Było dużo śmiechu i zabawy.
[ czytaj więcej ]          

  Daleko, daleko w Opolu :)

dodano: 2006-06-12
Akademicki Teatr Tańca z Opola oraz zespół West weszli w ostatni etap przygotowań do naszego festiwalowego przedstawienia rockowego. Owiane tajemnicą, przygotowywane z dala od zgiełku organizacyjnego uchyla przed wami kawałek siebie... a dokładniej kilku aktorów, tancerzy biorących udział w tym ciekawym projekcie... udało nam sie wykraśc cztery fotki z próby do musicalu "Kuszenie"

[ czytaj więcej ]          

  Kampania promocyjna

dodano: 2006-06-15
Ogromny megaboard o powierzchni 64 metrów kwadratowych, plakaty w komunikacji miejskiej i reklama internetowa promują tegoroczny festiwal. Zobacz zdjęcia
[ czytaj więcej ]          

  Zespoły

dodano: 2007-08-08
W ubiegłą sobotę (19 maja), spośród 61 nadesłanych zgłoszeń jury wyłoniło sześć zespołów, które zagrają 17 czerwca w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie.
[ czytaj więcej ]          


Naszym dobrym partnerem jest Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku.

Lubimy Planetarium :)
© Hosting dla firm   

Warto zobaczyć: Fitness Ruda Śląska, Kamerowanie