#RBI
  *news
  *plebiscyt EchaMiasta
  *sponsorzy
  *patronat
  *press room
 #Galeria
 #Po co to wszystko
 #Video
 #Historia
  *nasze gwiazdy
  *laureaci
  *RBI 2001
  *RBI 2002
  *RBI 2003
  *RBI 2004
  *RBI 2005
  *RBI 2006
  *prasa
  *opinie
 #Forum
 #Organizator
 #Polecamy

  Wolontariusze w akcji

Wolontariusze w akcji !!!

W sobotę 3 czerwca odbyło się kolejne spotkanie festiwalowych wolontariuszy. Zajęcia z komunikacji prowadziła zaprzyjaźniona z nami pedagog Monika Zemrys. Ćwiczenia miały pokazać i nauczyć umiejętnego słuchania i wspołpracy w grupie. Było dużo śmiechu i zabawy.

Poznaliśmy się odrobinkę bardziej, mieliśmy czas aby wspólnie wymienić się własnymi doświadczeniami... UWAGA... za pomocą rolki papieru toaletowego :)

Następnie podzieliliśmy się obowiązkami: Martyna, Piotr, Mateusz, Sandra, Aneta, Sylwia, Kamila, Justyny dwie, Marcin, Anie też dwie, Ela, Paweł, Daniel, Lucjan, Agnieszka, Tosia, Kuba, Radek, Bogdan, Małgosia - każdy znalazł dla siebie interesujące zajęcie.

Czekamy na zbliżający się dzień festwaluĆwiczenia z komunikacji: bo na koncercie gesty niewerbalne są najważniejsze :P"Czyj jest ten nos?" :DMonika Zemrys rewelacyjnie prowadziła z nami zajęcia :)RAMBO? :)Nie wszystko było takie proste, ale od czego mamy Bogdana :)Gorące pozdrowienia dla ekipy z Przystanku Woodstock. Nasi wolontariusze już nie raz się u Was bawili, pomagając w Pokojowym Patrolu.Jak każdy dyrektor, nasz szefu też ma swój urok :) :) :) :)Wielki debiut Łoooosia, jeszcze nie raz go zobaczycie na naszej stroniei jeszcze raz cała ekipa :) wielkie dzięki, że jesteście!!


Naszym dobrym partnerem jest Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku.

Lubimy Planetarium :)
© Hosting dla firm   

Warto zobaczyć: Fitness Ruda Śląska, Kamerowanie