#RBI
  *news
  *plebiscyt EchaMiasta
  *sponsorzy
  *patronat
  *press room
 #Galeria
 #Po co to wszystko
 #Video
 #Historia
  *nasze gwiazdy
  *laureaci
  *RBI 2001
  *RBI 2002
  *RBI 2003
  *RBI 2004
  *RBI 2005
  *RBI 2006
  *prasa
  *opinie
 #Forum
 #Organizator
 #Polecamy

  VII Festiwal Rock bez Igły z WSB - opis

VII FESTIWAL "ROCK BEZ IGŁY z WSB"
21 września 2007 – Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie

HUNTER & POGODNO
CHICO (Świętochłowice), ENBLEMA (Wrocław), MOUGA (Tarnowskie Góry), PIFF PARRE (Ruda Śląska), SPONTANE (Warszawa) , INSULT (Wrocław)

Z wielką radością zapraszamy na siódmy Festiwal „Rock bez Igły z WSB”. Już od siedmiu lat jesteśmy z Wami i jak co roku przeżywamy festiwalową gorączkę. 21 września w Chorzowie przy Stadionie Śląskim odbędzie się koncert finałowy. Pierwszy zespół wchodzi na deski o godz. 15:00, jednak zapraszamy już wcześniej na festiwalową łąkę, będziecie mogli wziąć udział w warsztatach fireshow, pochodzić na szczudłach i łapać ostatnie promyki kończącego się lata. Wstęp wolny.

Dla odważnych i niekonwencjonalnych mamy dodatkowe zaproszenie: Jeśli potrafisz coś czego inni nie potrafią, czy chciałbyś przedstawić swój wynalazek zgłoś się jak najszybciej do nas, masz szansę pokazać się światu na naszej scenie. W przerwach, gdy zespoły będą składać swoje graty ty będziesz mieć swój czas!!! Festiwalowa publiczność cię oceni.

Festiwal od 2001 roku promuje kapele rockowe, które wyróżniają się swoją twórczością. W tym roku po raz pierwszy przesłuchania odbyły się w dwóch miastach: Katowicach i Wrocławiu. Wielkie dzięki dla Mega Clubu oraz Klubu Madness, bez nich byłoby ciężko. Eliminacje wygrały zespoły Enblema, Mouga, Piff Parre Spontane oraz Insult i to one wraz z zeszłorocznym laureatem Chico oraz naszymi gwiazdami Hunter i Pogodno wystąpią przed Wami w piątkowy wieczór.

Do 17 września na naszej stronie trwa Plebiscyt Echa Miasta. Spośród wszystkich zgłoszonych zespołów możecie wybrać wasz ulubiony, który dołączy do festiwalowego grona i zagra 21 września na finałowym koncercie. Do wygrania są dwa półroczne kursy językowe, koszulki festiwalowe oraz torby na ramię.

W trakcie trwania festiwalu na Polach Marsowych odbędzie się także zjazd pojazdów militarnych zorganizowany przez "Grupę Śląsk". Transportery opancerzone oraz wozy bojowe – będziecie mogli do nich wejść oraz się przejechać. Grupa Śląsk zapewnia, że to nie będą jedyne tego typu atrakcje.

Organizując festiwal chcemy pokazać, że można dobrze grać i dobrze się bawić bez żadnych środków wspomagających. Alternatywnie, inaczej niż wszyscy... Chcemy, żeby rock stał się symbolem wolności od używek i nałogów, prawdziwej wolności.

Pomagają nam:
    Echo Miasta, Portal o2.pl, TVP3 Katowice, Antyradio, Hardrocker, Prisma Tec Poland, Drukarnia AA Print, Profi-Lingua, Alphard, Studio78, Rozwiązania Internetowe XO.pl i Studio Reklamy MEDIA, WC Serwis.
Organizatorzy:
    Kompania SMOK, Samorząd Studencki chorzowskiego wydziału Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie
Kontakt:
    biuro@bezigly.pl
    tel. 501376455
    www.bezigly.pl
Ściągnij nasz PressKit ze zdjęciami i opisem

Naszym dobrym partnerem jest Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku.

Lubimy Planetarium :)
© Hosting dla firm   

Warto zobaczyć: Fitness Ruda Śląska, Kamerowanie